MitoTerapia

Innowacyjność i holistyczne podejście

MitoTerapia opiera się na holistycznym podejściu do pacjenta. Naszym celem jest kompleksowe wsparcie, zarówno w aspektach fizycznych, jak i emocjonalnych, ponieważ wierzymy, że to tylko takie podejście może przynieść najlepsze i najszybsze rezultaty.

W naszej praktyce korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań, które od lat odnosiły sukcesy za granicą. Naszym pragnieniem jest umożliwienie naszym pacjentom dostępu do efektywnych, bezpiecznych i innowacyjnych metod terapeutycznych.

Najwyższe Standardy
Najwyższe standardy to nie tylko dostęp do ultraczystych substancji mitochondrialnych, skuteczne wsparcie w leczeniu najnowszymi technikami przez zespół specjalistów i niezawodne urządzenia medyczne. To również najwyższa dbałość o jakość obsługi pacjenta.

Bezpieczeństwo
Komfort i zaufanie naszych klientów są dla nas najważniejsze. Krok po kroku przeprowadzamy przez wszystkie procesy wspomagające proces powrotu do lepszego samopoczucia, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i reakcje - bo każdy człowiek jest inny i może odnieść sukces poprzez interwencje, które są trafione dla jego organizmu.

Pasja i Misja
Pracujemy w zespole ludzi, których bez wątpienia łączy wspólna pasja i zamiłowanie do ZDROWIA - traktowania ciała jako całości. Dbanie o zdrowie, dobrą kondycję psychiczną oraz fizyczną i działanie w kierunku zachowania jak największej radości z życia to nasza codzienne podejście.

Atmosfera
Miła i profesjonalna obsługa, zaopiekowanie, przytulne wnętrze gabinetu, łatwy w obsłudze sklep online, nieinwazyjne rozwiązania zdrowotne… To wszystko sprawi, że poczujesz się u nas wyjątkowo.

Współpraca

Współpracujemy ze światowej sławy specjalistami

Kucera
Dr Michael Kucera
Absolwent Wydziału Lekarskiego Pediatrii Uniwersytetu Karola w Pradze. Od 1996 intensywne badania medycyny mitochondrialnej. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Mitochondrialnej IMMA. Współpraca z Instytutem Problemów BioMedycznych Rosyjskiej Akademii Nauk. Członek Światowego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwko Starzeniu WAMAA VIP. Członek Czeskiego Stowarzyszenia Medicine Against Aging. 1999-2000 praca nad badaniem wpływu medycyny mitochondrialnej na HRV, Nagroda 2000 Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Mitochondrialnej.
Richard E. Frye
Amerykański badacz autyzmu z doświadczeniem w zaburzeniach neurorozwojowych i neurometabolicznych. Jest dyrektorem ds. Zaburzeń neurorozwojowych w Barrow Neurologic Institute w Phoenix Children’s Hospital oraz profesorem w University of Arizona College of Medicine - Phoenix, Creighton University School of Medicine i The Mayo Clinic Alix School of Medicine.
Dr-Eugene-Frye
Richard-Boles
Dr Richard Boles
Pediatra, genetyk medyczny w Children’s Hospital Los Angeles, wykładowca w Keck School of Medicine na USC, dyrektor medyczny Courtagen Life Sciences. Członek Naukowej Rady Doradczej United Mitochondrial Disease Foundation Absolwent Uniwersytetu Arizony - kierunek biochemia , Szkoła Medyczna UCLA, Centrum Medyczne Harbour - UCLA - Pediatria Uniwersytet Yale - Genetyka medyczna i choroby metaboliczne.
Terapia Mitochondrialna

Najwyższa skuteczność potwierdzona badaniami

W MitoTerapii realizujemy:

 1. Badania zmienności rytmu zatokowego serca HRV, oceniające pracę autonomicznego układu nerwowego, efektywność terapii i stopień odbudowania funkcjonalności organizmu.
 2. Protokoły mitochondrialne:
  • dr Michaela Kucery, który spędził 15 lat na pracach badawczych w połączeniu z rosyjskimi naukowcami, a którego osiągnięcia zostały zauważone i nagrodzone przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Mitochondrialnej.
  • dr Richarda Frye'a i innych w oparciu o ich publikacje naukowe oraz szkolenia indywidualne.
  • dr Richarda Boles'a
  • dr Sarah Myhill
  • dr Sri Ganeshan
 3. Nieinwazyjną, przezskórną stymulację nerwu błędnego tVNS w wielu schorzeniach m.in. epilepsja, depresja, autyzm, PANS/PANDAS, stany zapalne, udar, lęki itp. Metoda ta jest znana i zatwierdzona od ponad 10 lat w Europie.
 4. Programy słuchowe Safe and Sound do wykonania w domu online lub w gabinecie Mitoterapii.
Chcesz się lepiej poczuć i odzyskać energię?
Wesprzyj organizm, kiedy tego najbardziej potrzebuje.
Suplementacja

Dla nas suplementy mają po prostu działać...

...dlatego stosujemy tylko sprawdzone, efektywne i poparte dowodami produkty. Jesteśmy jedynymi w Polsce i wyłącznymi dystrybutorami suplementów produkcji:

 • Neuro Needs - wskazanych dla osób z problemami neurometabolicznymi m.in. autyzmem. Suplementy te zostały stworzone w wyniku współpracy czołowych amerykańskich lekarzy zajmujących się osobami ze spektrum autyzmu (USA)
 • dr Michaela Kucery: Carnosine Komplex, Q10 Komplex i Flavonoid Komplex (Republika Czeska)
 • MitoQ - zapewniających ukierunkowane wsparcie  mitochondrialne (Nowa Zelandia)
Opinie pacjentów

Mój tata od 5 lat miał zdiagnozowany tętniak aorty brzusznej. W tym tygodniu miał wykonane USG żył i tętnic przez chirurga naczyniowca... Cała Rodzina niedowierza, że tętniaka BRAK !!!!!! ❤ 5 miesięcy w Terapii Mitochondrialnej i takie rezultaty! Dodam jeszcze, że morfologia idealna. Jakiś czas temu widziałam tatę po kilku miesiącach rozłąki. UDERZYŁO mnie po oczach jak on dobrze wygląda, dużo lepiej jak go widziałam kilka miesięcy temu jeszcze przed terapią Dr Kucery. Sam przyznaje, że świetnie się czuje i to WIDAĆ! DZIĘKUJE ❤

Na cukrzycę typu I choruję od 1999 roku. od tamtej pory raz lepiej, raz gorzej z wynikami. od 3-4 lat rozpoczęły się problemy z utrzymaniem choćby w miarę przyzwoitych poziomów cukrów. często nie pomagały nawet zwiększone dawki insuliny. pierwszym krokiem jaki spróbowałam było zastosowanie diety bezglutenowej. dieta spowodowała ogromną poprawę samopoczucia, natomiast zupełnie nie wpłynęła na poziomy cukrów. Na wsparcie mitochondrialne trafiłam zupełnie przypadkiem. Spróbowałam. Nie modyfikując diety ani dawek insuliny, po trzech miesiącach w końcu poziomy cukrów zaczęły się obniżać, a organizm wreszcie zaczął reagować na podane dawki. Hemoglobina glikozowana spadła z 10,2 do 9. jestem zachwycona tym, co dzieje się i czekam na więcej!

Co się zmieniło przez ostatnie nie całe trzy tygodnie na zaleconym wsparciu mitochondrialnym? Mamy około 50 pełnych krótkich słówek. Napewno ponad sto znieksztalconych lub urwanych ale na tyle dobrze wypowiadanych, że idzie doskonale zrozumieć co chce powiedzieć. Łączymy wyrazy! Mamy najdłuższe zdanie aż 4 wyrazowe ??i uwaga! Śpiewa! Na tyle na ile może śpiewa że mną piosenki w dobry rytm /melodie. Śpiewa słowo w słowo z tym, że oczywiście nie każde jest wymawiane poprawnie ??wisi około 10 sekund. Jest ta siła w rączkach i mamy za sobą pierwszego „fikolka”. Za miesiąc kończymy 3 latka.

Cieszę się, że są tacy ludzie jak Pani ciągle poszukujący wiedzy, kształcący się i chętni pomagać innym, już czekamy na wizytę w gabinecie i nowe plany na nasze wsparcie, pozdrawiam serdecznie.

Jesteśmy dwa miesiące w terapii. Wiem, że to długoterminowa terapia więc nie liczyłam na pierwsze efekty, iż nastąpią szybko, zwłaszcza, że jego układ nerwowy jest w bardzo złym stanie. Bardziej nastawiłam się, iż najpierw nastąpi pogorszenie więcej wrzasków, płaczu, bicia się a tu niespodzianka jest weselszy, mniej się denerwuje, więcej rozumie co do niego mówię. Na jasełkach w przedszkolu występował z panią usmiechnięty, nie uciekał, nie przeszkadzała mu 20 osoba widownia i głośna muzyka. Dodatkowo od momentu zażywania Karnozyny problem z bezsennością polepszył się. Wcześniej budził się np. o 2:30 i potrafił nie spać aż do 20. Teraz budzi się dalej ale zasypia do 15min. Jestem taka szczęśliwa, że wszystko pomału zmierza mu dobremu. Dla kogoś kto nie ma do czynienia z tym na codzień może nie znaczyć nic a dla mnie to tak wiele. Do zobaczenia wkrótce na kolejnych badaniach.

Syn robi ogromne postępy! rozumie wszystko co się do niego mówi i wykonuje wszystkie polecenia. Nauczyciele są pod ogromnym wrażeniem, nawet terapeuci nie wiedzą jak to możliwe…lekarz pediatra, która prowadzi syna jest zaskoczona rezultatem i poprosiła mnie o szczegółowe informacje terapii mitochondrialnej.

Jesteśmy na TERAPII MITOCHONDRIALNEJ od listopada 2019 r. Panie w przedszkolu zauważyły różnice w mówie. Powiedziały, że jest ogromna różnica. Mówi ładnie, wyraźnie, ma bogate słownictwo no i mówi z sensem. Natomiast to co usłyszałam od Pani, która również przyjechała z synem na badanie zwalilo mnie z nóg. Syn tej Pani po szczepieniu na MMR miał powiększone węzły chłonne i cofnął się w rozwoju. Trafili do Dominiki na metodę rok temu. Dziecko po 3 miesiącach zaczęło mówić. Gdzie wcześniej nie mówił w ogóle ?widziałam osobiście jaki gadatliwy. Do tego polepszyla się jego świadomość. Jest kontaktowy. Naprawdę to działa. Oczywiście trzeba czasu i cierpliwości. My dopiero 4 miesiące działamy.

Hej Dominika. Zbieram się żeby napisać do Ciebie od dłuższego czasu ale ciągle coś. Wiedz że gdybym mogła to w tej chwili wysciskalabym Cię że wszystkich sił ? dzięki wizycie u Ciebie i suplementowaniu (…) karnozyną mam ciągle rozwijające się dziecko, już po kilku dniach widziałam różnicę w zachowaniu. Zaczął ładnie jeść, poprawa w rozumieniu, zaczął więcej mówić, jest w ogóle taki bardziej kumaty. Pobudzenia nie było, jedynie ciężko mu było usypiać ale to już za nami. Zastanawiam się tylko teraz kiedy powinnam powtórzyć badanie i jak często powinnam je robić, bo nie zapytałam podczas wizyty. Dziękuję Ci bardzo za to co robisz bo dzięki temu działaniu odzyskuje syna. Pozdrawiam Cię i do zobaczenia!

U Synka jest poprawa w komunikowaniu się, pojawiło się więcej słów, więcej rozumie i powtarza…Bardzo bardzo Pani dziękujemy!!!!!!!!

Witaj Dominiko, Na początku chciałabym się z Tobą podzielić naszą ogromną radością, otóż nasza niepełnosprawna 5-letnia córeczka zaczęła w końcu robić duże postępy w mówieniu! Wszyscy są w szoku – logopedzi, pedagodzy, my 🙂 Córcia miała w swoim krótkim życiu wiele operacji i nie rokowało to dobrze, bo wpadła w okropną traumę pooperacyjną, była „zablokowana”. Po kilku miesiącach stosowania CK blokada ustępuje !!! Mała zaczyna mówić, DZIĘKUJEMY !!

Cześć Dominiko 🙂 na początku bardzo bardzo dziękuję Tobie kochana istoto za to, że jesteś i dzielisz się wiedzą od dr Kucery! U nas Dominiczko są cudowne efekty, a przecież to dopiero dwa tygodnie. Mały jest przeziębiony, wiec efekt jest przez to zakłócony ale mimo to dzieje się tyle dobrych rzeczy, że niesposób to zliczyć. Chorobę przechodzi lżej, oczywiście troszkę z sił nam opadł przez przeziębienie, ale jest taki przytomniejszy, ma takie fajne myślenie, zrobił się bardzo samodzielny (np. wstaje rano, jest ciemno, to nie woła zapal tylko biegnie po stolik, staje na nim i sobie zapala ; sam sobie rączki umyje ; rozbierze jak przyjdzie z podwórka ; nawet nie chce siedzieć na swoim krzesełku, tylko siostrze karze, bo on mówi, że już jest duży i siada na taborecie). Pojawiło się dużo czułości z jego strony, tulenia.. a i co najważniejsze! Pamiętasz jak pisałam Ci, że wracają nam stymulacje jeszcze zanim podjęliśmy terapię mitochondrialną? Odpukać... minęły!! Jakby taka mgła z jego główki schodziła. I mowa poszła przez te dni do przodu, i kupki wzorcowe wręcz, i skakać się w końcu nauczył! On nigdy nie potrafił nawet na trampolinie skoczyć, nie miał sił, nie chciał się nawet tego uczyć, a teraz skacze. Ile to sił moje dziecko musiało dostać teraz, żeby tego się nauczyć w parę dni. A to było Dominiko leżące przez rok dziecko! Jeszcze wiele do zrobienia, ale cieszę się, że zdecydowałam się na tą terapię, że zdecydowałam się zaufać i odstawić wszystko zgodnie z założeniami tej terapii. Ciężko się tak chwalić, bo jest ten strach, że to niemożliwie, że to może się śni, że to minie... ale nie mija i teraz mam coraz więcej nadzieji, że mojemu synkowi się uda ❤ DZIĘKUJE ❤

Hipoglikemia reaktywna i insulinooporność była dużym problemem u mnie, często miałam zapaści, leżałam nieprzytomna kilka godzin, obecnie nie było ani jednej takiej sytuacji. pomimo boreliozy mam znacznie więcej siły 🙂 przeszłam zakażenie portu naczyniowego z powikłaniami w postaci silnych duszności, brak oddechu, dzięki karnozynie ataki są sporadyczne. Młodsza córka lat 7 mówiła troszkę niewyraźnie, była nerwowa, słaba pamięc. obecnie mówi już prawie perfekcyjnie, świetnie liczy w zakresie od 0 do 50, wiersze opanowuje w kilka minut, myśli logicznie itd. jest spokojna, uśmiechnięta. natomiast starsza lat 9, nie ma już oporów w kontaktach z rówieśnikami bo był to duży problem. kuracja trwa krótko, a postępów sporo 🙂 jeszcze raz dziękujemy 🙂

Po 4 miesiącach ze wsparciem mitochondrialnym jest lepsza koncentracja, pamięć. Nasz synek jest spokojniejszy.

Profesjonalne podejście. Synek robi wspaniałe postępy. Wsparcie mitochondrialne to nowość w Polsce. Pomaga w wielu chorobach. Dominika jest zawsze z nami i zawsze służy pomocą w razie wątpliwości. 🙂

Na początku nie było dużej poprawy jaka jest teraz. Syn był bardzo zarobaczony i miał stan zapalny organizmu. Od kiedy jest na wsparciu mitochondrialnym organizm się oczyścił i stan zapalny zaczął się goić. Zaczął pracować układ trawienny, syn ma większy apetyt, je wszystko. Zaczął rosnąć i przybierać na wadze. nabrał kolorów na twarzy (wcześniej był blady), miał sińce pod oczami, teraz tego nie ma. Zaczął zachowywać się normalnie (wcześniej miał różne tiki). Wyciszył się, ma lepszą koncentrację, jest bardziej kumaty, zaczął mówić, buduje proste zdania, czyta. Co najważniejsze otworzył się, interesuje się otoczeniem, nawiązuje lepsze kontakty z kolegami. Więcej mówi, coraz więcej wypowiada słów. Dzięki wsparciu mitochondrialnym odzyskuję syna, jest super poprawa!

Zobacz wszystkie